LOL Elo Boost Hizmeti

Lig Yükseltme
Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
Ekstra SeçeneklerLOL Duo Boost Hizmeti

Eşli Lig Yükseltme
Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
Ekstra Seçenekler

LOL İlk 10 Maç Hizmeti

Yerleştirme Maçları
Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
NOT: İlk 10 maç siparişlerinizde %80 kazanma garantisi vermekteyiz. Bu oranın altındaki her kayıp için 10 maç bitiminde ek olarak 1 küme atlatılır.
Ekstra Seçenekler


LOL Win Boost Hizmeti

Maç Başı Boost
Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
Boost Seçeneklerİ


ÖNEMLİ NOT: Garanti win seçtiğinizde lose alınması halinde her lose için ekstra win alınır. Örneğin 1 garanti win satın aldığınızda boost işleminiz yapılırken 1 lose alınması halinde 2 win alınır. Hesabınızın mmr'ının düşük olmasından kaynaklı puan kazanamama durumundan Eloboosturkiye.com sorumlu değildir.

LOL Challenger Boost Hizmeti

Puan Yükseltme
Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
Ekstra Seçenekler


*Canlı yayın seçeneği dışında her bir seçenek sipariş fiyatına +10 TL eklemektedir. Canlı yayın seçeneği fiyata +%30 eklemektedir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra seçenekler kaldırılamaz veya seçenek ücretleri iade edilemez.

Level Boost Hizmeti

Seviye Yükseltme

Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
Ekstra Seçenekler


*Canlı yayın seçeneği dışında her bir seçenek sipariş fiyatına +10 TL eklemektedir. Canlı yayın seçeneği fiyata +%30 eklemektedir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra seçenekler kaldırılamaz veya seçenek ücretleri iade edilemez.

BİLGİLENDİRME: Level boost işlemleri bot tarafından değil, gerçek oyuncular tarafından yapılmaktadır.

Mastery Boost Hizmeti

Ustalık Yükseltme

Tahmini Başlangıç Süresi: 1 Saat
Ekstra Seçenekler*Canlı yayın seçeneği dışında her bir seçenek sipariş fiyatına +10 TL eklemektedir. Canlı yayın seçeneği fiyata +%30 eklemektedir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra seçenekler kaldırılamaz veya seçenek ücretleri iade edilemez.
BİLGİLENDİRME: Mastery boost işlemleri bot tarafından değil, gerçek oyuncular tarafından yapılmaktadır.

League of Legends oynaması tamamen ücretsiz olan moba türünde bir bilgisayar oyunudur. Uzun yıllar moba oyun sektöründe açık ara lider olan ve günümüzde milyonlarca kişinin aktif olarak oynadığı oyunlar arasında yerini alan League of Legends bu alanda başarısını sürdürmektedir. Yüzlerce farklı karakter ile oynanabilen oyunda asıl amaç rakiplerin kulelerini indirerek maçlarda galip gelmektir. Bunu yaparken de oyun içi market ile yüzlerce farklı eşyayı stratejik olarak kullanmak gerekmektedir. Her karakterin kendine ve rakiplerine göre eşyaları bulunmaktadır. Bir yandan stratejik olarak büyük bir önemi olan oyunun bir de TFT versiyonu mevcuttur. Oyun ücretsiz olmakla beraber birçok oyunda olduğu gibi ücretli mağazasını da içermektedir. Mağaza içerisinde karakterlerin kostümlerini satın alarak farklı temalardaki şablonlarla oyunda yer alabilirsiniz. Herhangi bir avantajı olmayan sadece görünüş açısından değişiklik yaratan bu kostümlerden günümüzde yüzlercesi oyun içi mağaza da mevcut. Bu alanda oyun içerisinde iki farklı para birimi mevcut. Biri “Mavi Öz“ denilen oyun içi yapılan etkinliklere göre artan ve yine oyun içi karakter alımında kullanılan paradır. Bir diğeri ise “Riot Puanı“ olarak bilinen gerçek para ile satın alınan ve oyun içerisinde kostüm elde edebileceğiniz, sandık alabileceğiniz ve çeşitli aktivitelerde kullanabileceğiniz paradır.

League of Legends Nasıl Oynanır?

League of Legends oyunu hem klavye hem de fare ile oynanmaktadır. Fare daha çok ilerleme ve yön verme konusunda yardımcı olurken saldırı ve menzilde de işe yaramaktadır. Klavyeye hakim olmanın büyük ölçü de etkisinin olduğu League of Legends karakterleri oyunda Q , W , E, R , F ve G tuşları ile yönlendirilmektedir. Her karakterin kendisine göre 4 farklı önemli özelliği bulunmaktadır. Özellikleri stratejik anlamda hem oyuncuların hem de takımların maçlarda önemli ölçü de etki edecek düzeydedir.

League of Legends Sistem Gereksinimleri

League of Legends oyunu ücretsiz olmakla beraber birçok düşük sistemli bilgisayarda aktif olarak oynanabilmektedir. Yüksek oyuncu sayısının temel nedenleri arasında da her türlü bilgisayar sistemine hitap etmesi büyük oranda etkili oluyor. Güncel olarak League of Legends sistem gereksinimleri arasında 12 GB depolama alanı yer almaktadır. 2 GB dahili ram, 1920 x 1200’e kadar ekran çözünürlüğü, DirectX 9.0 veya üzeri bir ekran sistemi ayrıca windows 7 ve üzeri işletim sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. İşlemci olarak 3.0 GHz hızında herhangi bir işlemci yeterli olacaktır. Pek çok yeni nesil oyuna göre geniş kitleye sahip olan League of Legends oyunu günümüzde liderliğini korumaya devam ediyor.

League of Legends Rankları nedir?

League of Legends’ta rekabet ortamını sağlayan bir rank sistemi bulunmaktadır. Oyun içerisinde demir rankı ile başlayan ve Challanger’a kadar yükselen bir rank şablonu bulunmaktadır. Oyuncuların düzeyinde ki kişilerle eşleşmesi ve belli başlı yükselmeler ile sıralama da nasıl bir oyuncu olduğunu gösteren rank sistemi oyunun en önemli özellikleri arasında bulunuyor. League of Legends rankları mevsimlere göre güncellenmektedir.

LOL Elo Boost Nedir?

League of Legends oyunu için verilen ELO boost hizmeti kısa sürede rank yükseltmeye yarayan bir sistemdir. Her geçen gün artan Elo Boost hesapları farklı teknikler uygulanarak banlanma riskini de en aza indirmektedir. ELO Boost’un yararları genelde rank atlamakta zorluk çeken kişileri kısa sürede üst ranklara yükseltmektir. Düşük ranklarda iyi oyuncular olsa bile takımında ki kişilerden dolayı alt ranklar da kalabilmektedir. Bunun önüne LOL Elo Boost hizmeti ile kolayca geçilebilmektedir. Oyun içerisinde yapılan boostlar için farklı teknik detayları eklemekte mümkün. Belli başlı karakterlerin seviyesini yükseltmek, rankları belli seviyeye yükseltmek, belli bir puana ulaşmak gibi pek çok teknik özelliği de ayarlamak mümkün. League of Legends ELO Boost ile oyun zevkini yukarı çıkarmak artık çok kolay. Aynı şekilde hesabı yüksek bir seviye yapıp satmak isteyenler içinde bir fırsat olmaktadır.