LoL Hesaplar

Aşağıda listelenen hesaplar Eloboost Türkiye tarafından satılmaktadır. Satın aldığınız hesapların bilgileri anında sistem tarafından size iletilir.

Günümüzün en aktif online oyunu olan ve yıllardır sıralamada yerini koruyan, Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends oyununda hesap satım işlemlerinin hacmi her geçen gün artıyor. Oyun hesaplarının satışları alım talepleriyle birlikte doğru orantı da büyüme sağlamakta. League of Legends hesabı arayanlar için hesap bakarken değinilmesi gereken birkaç konu mevcut. Bu kriterler hesapların alımında büyük derece de fiyatı etkileyen konulardır. League of Legends oyunu içerisinde yer alan bazı hesap istatistikleri de bu konuda hesapların alım satım işlemlerini belirlemekte. Her geçen yıl hızlı artan hesap alım satım işlemleri genellikle League of Legends oyunun da gerçekleşiyor. League of Legends’ta hesap almak isteyenler için ilk başta gelen özellik ranklı sisteme dahil olup olmadığıdır. Bu alanda hesapların asıl değerini rankları belirliyor diyebiliriz. Ranksız hesaplar ile ranklı hesaplar arasındaki fiyat farkı da oldukça geniştir. Ranklı hesapların üst seviye hesaplar olması ve değerinin yüksek olması da bu alanda tercih sebebi arasında yer almaktadır. Günümüzde her bütçeye uygun League of Legends hesapları eloboosturkiye.com platformu üzerinde satışa sunulmaktadır.

Hesapları Özellikleri

League of Legends hesaplarının eski tarihli olması başlıca değerini belirleyen unsurlar arasında yer alıyor. Uzun süredir oynamadığınız League of Legends hesaplarınızı satarak değerlendirmeniz mümkündür. Oyun hesaplarının değerini ölçen bir diğer özellik ise kostümlerdir. LOL kostümleri para ile satın alındığı için hesabın değerini de yükseltmektedir. Fakat kostümler de kendi içerisinde özelliklere ayrılmakta. Oyuncuların genel olarak ilgi ile yaklaştığı ve tercih ettiği kostümlerin hesaplarda bulunması değerinin doğru orantı da artmasına neden olmaktadır. League of Legends hesap satımı yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de karakterler ve ustalık skorlarıdır. Hesap içerisinde hangi karakterlerin satın alındığı, hangi karakterlerin kaçıncı seviye olduğu büyük ölçü de hesabın satış fiyatını etkilemektedir. Genellikle karakter sayısı yüksek olan hesapların satışı çok daha kolay gerçekleşmektedir. Yine karakterlerin ustalık puanı da bu alanda ilgili alıcı ile buluşturulduğunda iyi bir değere satılmasına neden olabilir.

LOL Hesabı Satın Almak Güvenilir mi?

League of Legends hesaplarını güvenli bir şekilde satın almak için dikkat edilmesi gereken birkaç konu ve satışın gerçekleştirilmesi gereken bir platform bulunuyor. Hesapların sadece kullanıcı adı ve şifre ile dağıtımının gerçekleştirilmesi bu alanda dolandırıcıların en çok kullandığı yöntemler arasında bulunuyor. Hesabın güvenli bir şekilde satışının ve devrinin gerçekleştirilmesi için sahip olduğu birinci E-posta adresi ile gerçekleştirilmelidir. Çünkü E-posta sahip olan bir kimse hesabın şifresini bilmese dahi hesaba kontrol ve erişim sağlama hakkına sahiptir. Bu alanda hesap bilgilerinin tümüyle devredileceğinden emin olmanız gerekmektedir. E-posta ile dağıtılan hesapların da güvenli olduğu bilinmektedir.

League of Legends Hesap Alım ve Satımı nereden yapılır?

League of Legends oyunun da hesap alım satımı güvenli bir şekilde yapmak isteyenler sıklıkla eloboosturkiye.com‘u tercih etmektedir. Platformda yer alan aracı sistemi ile havuz mantığında hesap alım ve satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hesaplar için verilen bilgilerin doğruluğu özel altyapı ile sağlanmaktadır. Hesapların güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştirirken tüm bilgilerin alıcıya aktarılmasının ardından satıcıya ödemesini yapmaktadır. LOL hesap satış işleminde güvenli bir şekilde yürütülen bu sistem günümüzde yüzlerce hesabın satışında kullanılmıştır. Hesapların satışı yapılırken hem soru işaretlerini giderebilir hem de kısa sürede güvenli bir şekilde hesap alım - satım hizmetinden yararlanabilirsiniz.