Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki alandan sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki alanda bulunmayan ve sorunuza yanıt bulamadığınız sorularınız için canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Eklenmesini, çıkarılmasını veya hatalı bilgi içeren cevapların düzeltilmesi için lütfen canlı destek üzerinden bize ulaşın.

Eloboosturkiye.com İzmir'de kurulmuş olan yasal bir şirkettir. 2013'te Türkiye'nin tanınmış profesyonel oyuncuları ile sadece sosyal medya üzerinden boost hizmeti vermekte iken 2016 yılından itibaren kurumsal ve yasal olarak hizmet vermekteyiz. Oyunculardan oluşan yönetim kadrosu ile her daim oyuncuların yanında olmak tek hedefimizdir.
2016'dan beri sipariş vermiş müşterilerimizin yorumlarını "Müşteri yorumları" kısmından inceleyebilirsiniz. Her siparişinizden sonra 1 yorum hakkı kazanırsınız, yaptığınız yorum editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayına alınır.
Maalesef, siparişinizin takibinin sağlanması amacı ile üye olmadan sipariş vermeniz mümkün değildir. Üyelik bilgileriniz herhangi 3. şahıs ile paylaşılmaz ya da işlenmez.
İlk önceliğimizin müşterilerimiz olması ve bunun için her gün daha fazla çaba sarf etmemizdir. En hızlı, en güvenli hizmeti sağlamak ve rekabetçi fiyatlarımıza ek olarak bize gelen geri bildirimlere %100 önem vererek kendimizi geliştirmekteyiz.
Yüz yüze olarak hizmet vermiyoruz ancak sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek kısmından 7/24 bize ulaşmanız mümkündür.
Elo Boost, profesyonel bir oyuncuya hesabınıza erişim vererek profesyonel oyuncunun LoL sıralama sistemindeki konumunuzu iyileştirme sürecine denir. Elo boost zaman gerektirdiği için genelde bu işlem ücretlidir ve Elo Boost Türkiye bu konuda en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sağlamaktadır.
İlk 10 maç, her sezonun başlangıcında yeni bir lige yerleşmek amacı ile oynamanız gereken oyunlar serisidir. 10 maçta aldığınız zafer ya da yenilgiye göre bir lige yerleştirilirsiniz ve bu lig asıl liginiz olur. Sezona hızlı başlamanız amacı ile verdiğimiz bu hizmette 10 zafer garantisi (elmas ve üzeri için zafer garantisi 7'dir) ile sizi mümkün olan en yüksek ligden başlatmaktayız. Yenilgi alınması halinde her yenilgi için 10 maçın sonundaki liginize ek olarak 1 küme kasılır.
Duo Boost, hesabınıza tarafımızca giriş yapılmadan sizin ile birlikte oynayarak liginizin yükseltilmesi işlemidir. Siparişinizi oluşturduktan sonra verdiğiniz bilgiler üzerinden boosterımız size ulaşır ve girmek istediğiniz zamanı öğrenir. Belirlenen zamanda boosterımız sizi oyuna davet eder ve sipariş verdiğiniz lige kadar birlikte oynanır. İstediğiniz zaman ara verme hakkınız mevcuttur, sipariş sizin istediğiniz şekil ve zamanda tamamlanır
Challenger Boost, ustalık ve üstündeki oyuncular için verilen hizmettir. Şuan ki puanınızdan en az 25 puan olmak üzere istediğiniz puana kadar yükseltilmesi mümkündür.
Elo Boost, İlk 10 Maç ve Challenger Boost için başlangıç süresi maksimum 24 saattir. Bu sürenin uzaması mümkün değildir ancak size belirtilen bir sebepten başlanamaması halinde canlı desteğimizden bilgi isteyebilirsiniz ve telafi talep edebilirsiniz. Duo Boost için başlangıç süresi size bağlıdır ancak hemen başlanması talep edilemez. Siparişiniz verildikten sonra boosterımız size ulaşır ve ortak bir zaman bulunur.
Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra satın aldıklarım kısmından siparişinizi detaylı ve anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Sitemize üye olduktan sonra bakiye yükleyip sonrasında sipariş verebilirsiniz.
Profilinizde satın aldıklarım bölümünden siparişinizin detayına girerek sitemiz üzerinden booster ile konuşabilirsiniz.
Gerekli tüm önlemleri almamıza rağmen düşük de olsa (1000'de 1) bir ban riski mevcuttur.
Hesabınıza elo boost işlemi sırasında herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Bir problem olması halinde hesabınızın değerine eşit ya da yaklaşık olarak yeni bir hesap tarafınıza temin edilir. Elo boost işleminden kaynaklı alacağınız herhangi bir ceza garanti kapsamımızda değildir.
Kesinlikle yanıt verilmemektedir. Mesajlarınızın tamamen gözükmemesini istemeniz halinde "Oyundayken Chat Çevrimdışı" seçeneğini işaretleyebilirsiniz
Boosterlarımızın tamamı yüksek ligli oyunculardan oluşmaktadır ve hiç bir şekilde 3. parti bir yazılım kullanılmaz.
Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz tamamlanana kadar güvenliğiniz için hiç bir şekilde giriş yapmamanız gerekmektedir.
Eloboosturkiye.com tarafından satışı yapılan hesapların bulunduğu kategoridir.
Aldığınız hesabın bilgileri profilinizdeki "satın aldıklarım" kısmında anında gözükmektedir.
LOL Hesaplar kısmındaki hesapların tamamı tarafımızca (Eloboosturkiye.com) satılmakta olup herhangi bir 3. şahısa ait değildir. Bu yüzden yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda anında %100 destek verilmektedir.
Lol hesaplar kısmında satışı yapılan hesaplar tamamen tarafımızca satıldığı için çalınma ya da banlanma riski bulunmamaktadır.
Lol hesaplar kısmında satılan hesaplar size id, şifre, hesaba ait mail ve mailin şifresi ile birlikte verilmektedir. Bu bilgiler ile istediğiniz tüm değişiklikleri yapmanız mümkündür.
Ödeme yapabilmek ve sonrasında siparişinizi oluşturmak için öncelikle Eloboosturkiye.com'a üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizden sonra en üstte yer alan "Bakiye yükle" butonundan ya da profilinizdeki "Bakiye yükle" kısmından yükleyeceğiniz miktarı yazıp PayTR güvencesi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Havale/eft, kredi kartı, banka kartı, ininal veya herhangi bir ön ödemeli kart ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Kart ile ödemelerinizde onay süresi en fazla 2 dakika olup, havale/eft işlemlerinde en fazla 10 dakikadır.
Ödeme sırasında herhangi bir komisyon alınmamaktadır. (Taksitli ödeme hariç)
Evet, taksitli ödeme mevcuttur ancak bankanızın belirlediği komisyon tutarı sizin tarafınızdan karşılanır.